کل نماهای صفحه

چهارشنبه، دی ۲۳، ۱۳۸۸
متاسفانه امروز خبری در اینترنت دیدم مبنی بر ترور دکتر مسعود علی‌ محمدی استاد دانشگاه و محقق هسته‌ای ایران که هنگام خروج از منزل با انفجار یک بمب به قتل رسید !

به جستجوی بیشتر در این خصوص دست زدم و به تصاویر جالبی‌ برخوردم که در یکی‌ از آنها عکسی‌ مربوط به دو تن‌ از اعضای حزب الله لبنان در ایران بود که در نا‌ آرامی‌های اخیر هم دست داشته اند !

اما نکته قابل تأملی که در همه تصاویر بود برخورد بسیار آرام و به دور از هر گونه تفکر افراد مسول حاضر در صحنه بود . شاید بپرسید چگونه ؟ توضیح خواهم داد :

تجربه ثابت کرده است که در این چنین موارد :

۱- افرادی در میان دیده میشوند که اصلا از هیچ نظر سنخیتی با ماجرا ندارند .

۲-در هر حادثه بمب گذاری نیروهایی در محل حادثه تردد میکنند به طور کامل و واضح مشخص است که جز افراد امنیتی محسوب میشوند و به تحقیق عینی از گوشه و کنار محل انفجار مشغول هستند و دنبال یک چیز به خصوص میگرددند اما در تمام تصاویری که من مشاهده کردم این چنین تصویری را ندیدم .

۳- از پس هر حادثه بمب گذاری تا چند ساعت بعد هیچ کس حق تردد به محل انفجار را ندارد . اما در تمامی تصاویر این ماجرا آنقدر آدم وجود دارد که تنها چیزی که در آن مشاهده نمیشود تصویر یک محل انفجار بمب است !

۴- در یکی‌ از تصاویر محل حادثه کاملا با آب شسته شده و هیچ آثاری از علایم پس از انفجار نیست !!!

۵- از نظر نظامی انفجار یک حادثه غیر مترقبه است آن هم انفجار بمب !! و میبایستی به دلیل ندانستن و عدم آگاهی‌ از نوع ماده منفجره و همچنین تعداد بمب محل حادثه تا یک شعاع به خصوص تخلیه کامل بشود که در تمام این تصاویر نه تنها این کار انجام نشده بلکه تعداد افراد حاضر در صحنه بیشتر از مأمورین هم هست ! (( این چه چیزی را در ذهن شما بوجود میاورد )) ؟؟؟

۶- نوع ماده منفجره آنطور که در تصاویر هست بیار قوی بوده که تمام ساختمانهای اطراف دچار شکستگی شیشه شده اند .پس این کار از عهده یک فرد عادی بر نمیاید و اصولا با جوی که در ایران حاکم است انتقال این نوع ماده منفجره به ایران از خارج از کشور امری کاملا محال است . و فرضیه ترور توسط عوامل خارجی‌ منتفی است .

۷- در اخباری که من مشاهده کردم آثاری از اطلأییه وزارت اطلاعات ایران ندیدم که گزارشی در این خصوص داده باشد !!!

۸- از نظر قانونی‌ انفجار بمب که منجر به ترور شود در حیطه مسائل امنیتی به شمار میاید و مسئولیت پیگیری آن با وزارت اطلاعات است و میبایستی دادستانی انقلاب و قاضی امنیتی در محل حضور یابد نه قاضی دادسرای جنایی ! که در این حادثه قاضی دادسری جنایی حضور دارد و هر پیامی که صادر شده از زبان رئیس داد سرای جنایی است و آثاری از پیام دادستانی انقلاب دیده نمیشود ! در صورتی‌ که این حادثه انفجار بمب است نه انفجار کپسول گاز !!! که نیاز به حضور قاضی جنایی باشد ؟!

۹-در تمام تصاویر آثاری از خودروی ویژه چک و خنثی سازی دیده نمیشود !!! پس این چه اقدامات پیشگیرانه از احتمال وقوع انفجار بعدی است ؟؟؟؟تمام این سوالات یک طرف

نکته قابل تامل اینجاست .......

حضور افراد حزب الله لبنان در این ماجرا چیست ؟!

یعنی ما در مملکتمان نیرو نداریم که اینها باید در محل حادثه باشند و اصلا چرا باید باشند ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینها همه سوالاتی است که ذهن آدم را بسیار مشغول و آشفته می‌سازد .
با این تفاسیر پس از این به بعد بایستی منتظر باشیم تا افرادی هم مانند دکتر سلطانی ، دکتر رشیدی ،دکتر شهریاری ،دکتر رضایی نژاد,دکتر معزی
هم یکی پس از دیگری در اثر سانحه ترور از بین بروند


.....................................................................................


شما را به دیدن این تصویر و همچنین تصویر حضور افراد حزب الله در این حادثه جلب می‌کنم

( این تصویر از خبر گزاریهای مهر و فارس و... تهیه شده است )

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر