کل نماهای صفحه

دوشنبه، اسفند ۰۳، ۱۳۸۸

حادثه عجیب در وزارت آموزش و پرورش ایران موجب شد روزنامه کیهان هم این خبر مهم را در ستون حوادسش چاپ کند

این خبر در قسمت حوادث روزنامه کیهان چاپ شده است حالا چه تناسبی بین حادثه و این خبر هست که در قسمت حوادث بچاپ رسیده است را من نفهمیدم ؛اما یک حدس میزنم و آن هم اینکه خوب این خبر در اصل حادثه است چون این کارها از وزارت آموزش و پرورش ایران بعید است. این سری اتفاقات در سیستم آموزش و پرورش ایران هر چند هزار سال ;  یکبار رخ میدهد و خوب باید هم در قسمت حوادث روزنامه‌ای چون کیهان نوشته شود .

توزيع كارت پوشاك فجر ميان دانش آموزان بي بضاعت تهراني

كارشناس مسئول انجمن اوليا و مربيان سازمان آموزش و پرورش تهران از توزيع كارت پوشاك فجر ميان دانش آموزان بي بضاعت شهر تهران خبر داد.

به گزارش فارس قربانعلي منافي اظهار داشت: سال گذشته آموزش و پرورش شهر تهران ۵۰۰  تا ۶۰۰  ميليون تومان بين دانش آموزان بي بضاعت تهراني توزيع كرده است.

وي افزود: آموزش و پرورش تهران امسال نيز از كميته امداد امام خميني (ره)، مبلغ  ۱۰۰ ميليون تومان دريافت و ميان دانش آموزان بي بضاعت تهراني توزيع كرده است.

منافي اظهار داشت: كارت پوشاك فجر پس از گذراندن مراحل اداري، طي هفته هاي آينده در اختيار مناطق و مدارس آموزش و پرورش شهر تهران قرار خواهد گرفت تا ميان دانش آموزان مورد نظر توزيع شود.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر